Šeškiukų pardavimas

Šeškiukai parduodami ne jaunesni nei 10-ties savaičių. Jie išleidžiami tik į tuos namus, kur jie bus tikrai mylimi, kur jie gaus pakankamai laisvės, kur jiems bus skiriama pakankamai laiko ir dėmesio. Potencialius šeškiukų šeimininkus mes prašome užpildyti anketą. Anketos tikslas susipažinti su būsimu šeimininku, sužinoti kaip jis pasiruošęs įsileisti šešką į namus, sužinoti kokių papildomų žinių reikia suteikti apie šešką.

Parduodant pasirašoma pirkimo - pardavimo sutartis.

Būsimiems šeimininkams suteikiame visas reikiamas žinias apie šeškų laikymą ir priežiūrą, konsultuojame iškilus vėliau įvairiems klausimams. Iš būsimų šeimininkų tikimės tolimesnio bendravimo ir informacijos apie įsigytą šešką teikimo.

Keliaudami į naujus namus šeškiukai turi:

  • Europos Sąjungos naminio gyvūnėlio pasą
  • Implantuotą mikročipą
  • Pirmą skiepą nuo šunų maro
  • Pedigree (kilmės liudijimą)

Pridedamas failiukas su informacija apie vadą, šeškiukų vaikystės nuotraukas ir “kraitelis” gyvenimo pradžiai naujuose namuose

Jei norite įsigyti šį judrų, žaisminga bei mielą (tačiau kartu krečiantį įvairias „šeškybes“) gyvūną, nesidrovėdami rašykite elektroniniu paštu : Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. . Mielai atsakysiu į visus klausimus.